Objednávka e-booku

České hrady a zámky s dětmi

Objednávám si tímto ebook  v hodnotě 279 Kč.Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail .

Po vyplnění objednávkového formuláře si prosím zkontrolujte, zda email s pokyny k platbě neskončil ve SPAMU! Poté otevřte email a rozklikněte zelené pole STAV OBJEDNÁVKY, kde najdete pokyny k platbě.

Pozor! 

Po zaplacení pár sekund vyčkejte, poté stránku aktualizujte 

(chvilku trvá než se platba spáruje)


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Dáša se svými kluky zvládla objet celé Čechy. Z každého kraje pak vybrala vždy alespoň jeden hrad či zámek, který nabízí zaručenou zábavu právě i dětem. Její poslední a zatím nejobsáhlejší ebook Vás po nich provede. Obzvlášť si cením toho, že u každého hradu či zámku je navíc popsané další zajímavé místo poblíž. Informace jsou důkladné, jasně a přehledně podané. Díky množství fotografií si výlet snadno vyberou i děti. Dokonalý design pak podtrhuje profesionalitu zpracování.
Bára
maminka na mateřské dovolené a milovnice historie
Tenhle průvodce je bomba!Klobouk dolů, velmi dobře zpracované, po obsahové stránce není vůbec co vytknout. Skvělé jsou vysvětlivky a prokliky na restaurace, mapy .
Zdenička H.
maminka Filípka a Adélky
Ebook je výborně propracovaný po stránce obsahové, tak i vizuální. Co jsem nejvíce ocenila, byl informační panel, který je umístěn u každé památky. Velmi rychle se dozvíte kdy je otevřeno, kde parkovat, kam vyrazit na jdílo atd. Přiložené mapy s tipy na výlety v okolí jsou velmi praktické a jednoduše dostupné i
z mobilního telefonu.
Anna- Božena K.
maminka , umělkyně, pedagožka

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na dasa@mamapruvodkyne.cz

Kontakt| Ochrana osobních údajů| Obchodní podmínky