Jezdíte rádi na výlety?

Hledáte inspiraci kam vyrazit
na hrad či zámek i s dětmi?

Jako máma vím, že návštěva hradu či zámku s dítětem může být leckdy nadlidský úkol. Děti se na dlouhých prohlídkách nudí, a tak se často stává, že z poutavého výkladu nikdo nic nemá. Možná to je jedním z důvodů, proč rodiče s malými dětmi na hrad či zámek ani nejedou, a to je, dle mého názoru, škoda! 

Už jako malá holčička jsem milovala všechny hrady i zámky, proto jsme je s rodiči často navštěvovali. 

Tato vášen mi zůstala do teď. Nyní jsem se stala  maminkou a pomyslně jsem tak převzala štafetu vášnivého  průvodce po českých hradech a zámcích. 

Svoje děti už pět let neúnavě  vozím s sebou! Veškeré moje poznatky o hradech a zámcích jsem zapracovala do tohoto průvodce, který je něco jako rodinný poklad.

 

 

Co v ebooku najdete?

Co v ebooku nenajdete?

Proč je tento ebook jedinečný?

Průvodce je ušit na míru rodinám
s dětmi

Ebook můžete mít vždy s sebou
v telefonu či tabletu

Díky tipům na výlety poznáte nejen hrad, ale i jeho okolí

Cena e-průvodce je 279 Kč.

Jeden výlet Vás tedy vyjde na 12 Kč.

Díky tomuto ebooku už nemusíte tápat, kam, kdy, proč a jestli vůbec s dětmi vyrazit.

Já jsem už tento kus cesty prošla za vás a jdu vám naproti. 

Budu Vás inspirovat, abyste i vy byli svým dětem těmi nejlepšími průvodci po Českých hradech a zámcích.

E-průvodce je distribuován v elektronické formě, do meilu obdržíte soubor pdfV


Ukázka z ebooku

Reference

Tenhle e- průvodce je bomba!Klobouk dolů, velmi dobře zpracované, po obsahové stránce není vůbec co vytknout. Skvělé jsou vysvětlivky a prokliky na restaurace a mapy .
Zdenička H.
Maminka Filípka a Adélky
Ebook je výborně propracovaný po stránce obsahové, tak i vizuální. Co jsem nejvíce ocenila, byl informační panel, který je umístěn u každé památky. Velmi rychle se dozvíte kdy je otevřeno, kde parkovat, kam vyrazit na jídlo atd. Přiložené mapy s tipy na výlety v okolí jsou velmi praktické a jednoduše dostupné i z mobilního telefonu.
Anna - Božena K.
Pedagožka, umělkyně, maminka Dominika a Violy
Dáša se svými kluky zvládla objet celé Čechy. Z každého kraje pak vybrala vždy alespoň jeden hrad či zámek, který nabízí zaručenou zábavu právě i dětem. Její poslední a zatím nejobsáhlejší ebook Vás po nich provede. Obzvlášť si cením toho, že u každého hradu či zámku je navíc popsané další zajímavé místo poblíž. Informace jsou důkladné, jasně a přehledně podané. Díky množství fotografií si výlet snadno vyberou i děti. Dokonalý design pak podtrhuje profesionalitu zpracování
Bára G.
Maminka Lei a Livinky, milovnice historie

Tento ebook musím mít, protože chci:

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde a zdarma. Nejspíš ano. Ale pouze v tomto ebooku najdete komplexní informace, které jako rodič potřebujete. 

Ebook je napsán mámou pro mámy (samozřejmě i táty) :D. Věřím, že Vám  ušetřím desítky hodin prohledávání internetu, které byste jinak mohli věnovat třeba dětem. 

Věřím, že Vy i vaše děti se díku tomuto průvodci dozvíte něco nového o našich národních klenotech. Ne nadarmo se o nás Češích traduje, že jsme milovníci hradů a zámků. Je tomu opravdu tak!

Mámo, táto, kam to bude? Co třeba do Českého ráje na hrad Kost?

Více tipů mám pro Vás připraveno v ebooku. 


Pokud chcete průvodce s Českými hrady a zámky,
objednejte si jej IHNED kliknutím zde

obchodní podmínky                   ochrana osobních údajů                    kontakt